Specjalista ds. księgowości

Toruń · dział księgowości SORIMEX

Oferty pracy     Specjalista ds. księgowości

Od ponad 35 lat jesteśmy wiodącym polskim producentem osprzętu elektromedycznego oraz dystrybutorem sprzętu medycznego. Naszymi odbiorcami są zarówno szpitale i gabinety lekarskie, jak i dystrybutorzy oraz producenci aparatury medycznej w Polsce i na świecie.
Obecnie poszukujemy sumiennej, dokładnej i doświadczonej osoby do Działu księgowości na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (finanse/ rachunkowość)
  • min. 5 – letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. księgowości
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • sumienność i zaangażowanie

Obowiązki

  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów źródłowych:
    • faktur kosztowych
    • faktur zakupu towarów i surowców (krajowych i zagranicznych)
    • faktur sprzedaży zagranicznych
  • bieżąca weryfikacja ewidencji stanów magazynowych
  • bieżąca kontrola zapisów i sald na kontach
  • rozliczanie, dekretowanie i księgowanie delegacji (krajowych i zagranicznych)
  • sprawowanie kontroli nad właściwym obiegiem dokumentów księgowych
  • współpraca z Główną księgową przy sporządzaniu sprawozdań finansowych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji oraz dynamicznym rozwoju (1. miejsce w woj. kujawsko-pomorskim w rankingu DIAMENTY MIESIĘCZNIKA FORBES 2022)
  • zaplanowany proces adaptacji
  • realną możliwość rozwoju zawodowego
  • rynkowe wynagrodzenie
  • wsparcie oraz rewelacyjną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS – dofinansowanie urlopu, kolonii dla dzieci, karty przedpłacone z okazji Świąt, itp.)
  • ruchomy czas pracy
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin:)

Otwarte wakaty

1

Tryb pracy

Praca stacjonarna
Praca stacjonarna: Toruń

Stanowisko

Dział

dział księgowości SORIMEX

Ogłoszenie ważne do

2024-07-31

Osoby kontaktowe

Toruń

Recruitment powered by tomHRM